Mieszkanie Wrocław okolice (Oława) na sprzedaż w cenie 259 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław okolice (Oława) na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) znajduje się w estetycznym, 12-kondygnacyjnym wieżowcu z 1979 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 259 000 zł. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 47,2 m2, a także położenie na V piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 5 487 zł/m2.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) adresowane do rodzin, które oczekują ciszy, spokoju i bliskości terenów zielonych. W pobliżu znajdują się bowiem liczne place zabaw, miejskie przedszkole dla maluchów, a dla starszych dzieci szkoła podstawowa i stadion miejski dla lubiących wysiłek fizyczny. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław (okolice):
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– loggia.
Do oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) przynależy pomieszczenie piwniczne. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice).

Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-819)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...