Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) do wynajmu w cenie 1 100 zł/m-c

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Wrocław (okolice, Oława) do wynajmu. Oferowane na wynajem mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) znajduje się na parterze w budynku z 1961 roku. Duża zaletą mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice, Oława) jest również jego funkcjonalny metraż 25,44 m2 , bezpieczna lokalizacja w 4-kondygnacyjnym budynku oraz gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz ekspozycję okien na północ, a także konkurencyjną cenę. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice, Oława) przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących.

Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta, przy samym Rynku, ciche, ciepłe i przestronne wnętrze to kolejne z zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice, Oława). Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice, Oława) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– łazienka z wc
– kuchnia
– salon/sypialnia
– przedpokój.
Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice, Oława) wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 700 zł. Zachęcam do obejrzenia tego mieszkania na wynajem Wrocław (okolice, Oława). Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-703)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...