Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) do wynajęcia w cenie 1 600 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław (okolice, Oława). Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 62,7 mkw., usytuowanie na parterze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi. Budynek o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice, Oława) nadaje się od razu do zamieszkania.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice, Oława) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– loggia
– sypialnia
– pokój dla dzieci
– kuchnia
– łazienka
– wc.

Warto podkreślić, że w całym mieszkaniu na wynajem Wrocław (okolice, Oława) zamontowane są rolety wewnętrzne. Do mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice, Oława) przynależy pomieszczenie piwniczne. Długą listę zalet zamyka atrakcyjna lokalizacja blisko sklepów, szkoły, Dworca PKS, PKP etc. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-660)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...