Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) do wynajęcia w cenie 1 600 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) do wynajmu. Budynek wybudowany w 2019 roku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice, Oława) nadaje się od razu do zamieszkania. Doskonała lokalizacja, dobry standard oraz atrakcyjna cena to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław (okolice, Oława). Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny metraż 45,93 mkw., usytuowanie na I piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice, Oława) urzeka swoim estetycznym wnętrzem oraz lokalizacją w nowo wybudowanym budynku na rozbudowującym się osiedlu. Nieopodal szkoła, przedszkole, plac do aktywnego spędzania czasu, supermarkety, gabinety lekarskie etc. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice, Oława) czeka na pierwszego najemcę. Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice, Oława) tworzą:
– sypialnia
– salon
– loggia
– kuchnia
– łazienka.
Warto podkreślić, że kuchnia wyposażona została w nowy sprzęt AGD. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice, Oława) wraz z przynależną piwnicą, komórką lokatorską oraz garażem  (najem za dodatkową opłatą 320 zł/m-c). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice, Oława) warte obejrzenia, zatem zachęcam do kontaktu mejlowego. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-667)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...