Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) do wynajęcia w cenie 1 500 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) do wynajęcia. Do najmocniejszych atutów zaliczyć należy atrakcyjny metraż 52,7 mkw., dobry standard, gustowne wykończenie pomieszczeń oraz ekspozycję okien na północ i południe. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice, Oława) mieści się na drugim piętrze i jest gotowe do zamieszkania. Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek posiada trzy kondygnacje. Okazyjna cena. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 tys. zł.

Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) do wynajmu wyróżnia się swoją korzystną lokalizacją zaledwie poł kilometra do Rynku, w otoczeniu licznych sklepów, dyskontów, banków itp. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem są kompletnie wyposażone. Wnętrze zaprojektowane na dwóch poziomach:
POZIOM NIŻSZY: przedpokój + salon + łazienka z wc + aneks kuchenny
POZIOM WYŻSZY: taras + pokój + wc + sypialnia.
Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie komfortu (klimatyzacja).

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-713)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...