Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) do wynajęcia w cenie 1 100 zł/m-c

Mieszkanie, studio, kawalerka, 1 pokój Wrocław (okolice, Oława) do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 26 m2, znakomitą lokalizacją oraz przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice, Oława) przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na północ – południe – wschód. Budynek z 1961 roku o 5 kondygnacjach, I piętro. Mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice, Oława) pochodzi z rynku wtórnego.

Prestiżowa lokalizacja w centrum, przy samym Rynku, kameralne wnętrze i przynależne https://qarshi.com/bokstaven-a/index.html , praktyczne pomieszczenie piwniczne to kolejne zalety tego mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice, Oława). Nieopodal stąd mieści się wiele banków, sklepów, instytucji publicznych etc. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 200 zł. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice, Oława). Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-706)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Inne w tej kategorii...