Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) do sprzedaży w cenie 389 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z 1989 roku z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno korzystną ekspozycję okien na północ – południe-zachód, funkcjonalną powierzchnię 62,3 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 389 tys. zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław jest przygotowane do zamieszkania przez nowych domowników. Nie można zapomnieć o atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy (6 244 zł/m2), a także usytuowaniu na IV piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim funkcjonalnym rozkładem estetycznie wykończonych pomieszczeń obejmującym:
– 2 sypialnie
– salon
– przedpokój
– wc
– łazienka
– kuchnia
– loggia.
Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) jest po generalnym remoncie. W trakcie prac remontowych m.in. odmalowano pomieszczenia, wymieniono instalację elektryczną na miedzianą, wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną, odremontowano łazienkę z wc.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) zapewnia nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki instalacji domofonu. Osoby zmotoryzowane ucieszy duży parking pod blokiem. Nowi domownicy mają również prawo do korzystania z pomieszczeń wspólnych (piwnica). Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) znajduje się na spokojnym i bezpiecznym osiedlu budynków wielorodzinnych. Nieopodal stąd znajdziemy przedszkole, szkołę, supermarkety, salony usługowe, gabinety lekarskie, lace zabaw. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-870)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...