Mieszkanie Wrocław (okolice) na wynajem w cenie 1 600 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice) na wynajem. Oferowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław (okolice) mieści się na I piętrze w budynku z 2019 roku. Ogromną zaletą mieszkania do wynajmu Wrocław (okolice) jest również jego wygodny metraż 42,61 mkw., bezpieczna lokalizacja w 3-kondygnacyjnym budynku a także gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację a także ekspozycję okien na zachód oraz konkurencyjną cenę. Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel.  Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon.

Mieszkanie na wynajem Wrocław wraz z niezbędnym wyposażeniem. Praktycznym pomieszczeniem jest na pewno przynależna do mieszkania do wynajęcia komórka lokatorska. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno miejsce postojowe przy budynku (opłata w cenie wynajmu). Osoby posiadające więcej niż jedno auto mają możliwość wynajęcia dodatkowego miejsca postojowego w cenie 170 zł/m-c.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się w atrakcyjnej lokalizacji (szkoła, przedszkole, sklepy, dyskonty etc.). Lokalizacja gwarantuje sprawną komunikację do centrum miasta i terenów rekreacyjnych. Mieszkanie na wynajem znakomicie nadaje się dla singla albo pary. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Preferowany najem okazjonalny. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15664)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...