Mieszkanie Wrocław (okolice) na sprzedaż w cenie 799 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice) na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w estetycznym, czterokondygnacyjnym budynku z 2011 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 799 tys. zł.Mieszkanie do sprzedaży Wrocław przygotowane do zamieszkania przez nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 105 m2, a także położenie na pierwszym piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 7 610 zł/m2. Ekspozycja okien na zachód.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) poszczycić się może komfortowym wnętrzem zaaranżowanym na 2 poziomach. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) znajduje się na terenie nowoczesnego osiedla z nowoczesnymi windami oraz licznymi miejscami postojowymi (w cenie). Wokół bogata infrastruktura. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) tylko za pośrednictwem agentów WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
POZIOM 0:
– salon
– aneks kuchenny
– hall
– wc
POZIOM 2:
– 2 sypialnie
– balkon
– garderoba
– łazienka z wc.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) zostało wykończone w bardzo wysokim standardzie, z użyciem materiałów najlepszej jakości. Dodatkowo w cenie właściciel postanowił zostawić umeblowanie + wyposażenie. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16251)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...