Mieszkanie Wrocław (okolice) na sprzedaż w cenie 460 000 zł

Mieszkanie, cztery pokoje, Wrocław (okolice)na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, dobrej jakości użytymi materiałami, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać duży metraż 110 mkw. oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 4 182 zł. Planowany do oddania w 2020 roku budynek liczy jedną kondygnację. Rynek pierwotny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) w standardzie deweloperskim.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie spokojnego i zielonego osiedla, w pobliżu sklepów handlowo-usługowych, kościoła oraz rozległych terenów zielonych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) w ramach znanego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego mieszkania Wrocław (okolice). Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław (okolice) zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-26174)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Inne w tej kategorii...