Mieszkanie Wrocław (okolice) na sprzedaż w cenie 349 000 zł

Mieszkanie, cztery pokoje, Wrocław (okolice) do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o imponującej powierzchni 131,9 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 2 646 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) znajduje się na czwartym piętrze w budynku o czterech kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Rynek wtórny. Wystawa okien na 3 strony świata (południe, wschód i zachód). Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) gotowe do przyjęcia nowych domowników.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) stanowi ciekawą propozycję pod zakup inwestycyjny, gdyż znakomicie nadaje się pod wynajem dla większej liczby osób. Co więcej, istnieje możliwość wydzielenia dwóch oddzielnych mieszkań. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) tworzą: 3 sypialnie + 2 łazienki + 2 kuchnie + salon. Długą listę zalet tego mieszkania do sprzedaży zamyka elitarna lokalizacja blisko centrum, w cichej i bezpiecznej okolicy. Wokół rozległe tereny zielone oraz spacerowych. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-633)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...