Mieszkanie Wrocław (okolice) na sprzedaż w cenie 311 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice), na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) liczy 57,8 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 311 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 5 381 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) mieści się w estetycznie wykończonym budynku z 1990 roku. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) to na pewno korzystna ekspozycja okien na południe – wschód – zachód, I piętro oraz adekwatna do metrażu liczba 2 pokoi. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) doskonale nadaje się od razu do zamieszkania. Budynek o 2 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) z własnym ogrodem w atrakcyjnej lokalizacji. Blisko stąd do sklepów, punktów usługowych, przedszkoli, żłobków i szkół. Właścicieli aut ucieszą pobliskie, bezpłatne miejsca parkingowe. Do centrum Wrocławia jest zaledwie dwanaście kilometrów. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) przynależy dodatkowa powierzchnia z kotłownią oraz komórka lokatorska.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– przedpokój
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– wc.
Wnętrze oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław (okolice) jest wyposażone.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) jest bezczynszowe z własnym, centralnym ogrzewaniem. Ciepłą wodę latem uzyskuje się z energii słonecznej (panel solarny). Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16193)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...