Mieszkanie Wrocław (okolice) na sprzedaż w cenie 212 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice) do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) należą: dogodna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz klasyczny styl wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 58,5 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 3 624 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) znajduje się na II piętrze w budynku o 3 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) gotowe do przyjęcia nowych domowników.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) z przynależnym, niewielkim ogrodem oraz dużym pomieszczeniem piwnicznym. Wszyscy lokatorzy będą mogli bez przeszkód korzystać z wspólnej pralni, suszarni oraz 2 garaży. Reszta pomieszczeń prezentuje się następująco: salon + sypialnia + pokój + kuchnia + łazienka + wc + przedpokój + balkon. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław (okolice) są kompletnie odremontowane. Okna plastikowe. Na wszystkich oknach założone są nowe, zewnętrzne rolety antywłamaniowe.

Cena mieszania na sprzedaż Wrocław (okolice) obejmuje m.in. sprzęt RTV, kuchnię z meblami w zabudowie, a także sprzęt AGD (oprócz mikrofalówki). W pokojach pozostają meble (oprócz pokoju dziecięcego). Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okoli) mieści się w cichej i spokojnej okolicy, z dala od głównych dróg. W niedalekiej odległości szkoła, przedszkole, poczta, paczkomat, restauracja, sklepy, przychodnia zdrowia, bank, bankomaty, straż i policja.

W razie wszelkich pytań (mieszkanie do sprzedaży Wrocław okolice, kredyt na jego zakup) napisz i zapytaj oraz umów się ze mną na prezentację: e-mail: e.rybczynska@wgn.pl. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego mieszkania Wrocław (okolice). Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3040)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

1324x16 (1x1)
56 B

Inne w tej kategorii...