Mieszkanie Wrocław (okolice, Jordanów) na sprzedaż w cenie 191 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice, Jordanów) na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice, Jordanów) znajduje się w estetycznym, 3-kondygnacyjnym, przedwojennym budynku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 191 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Jordanów) przygotowane do zamieszkania przez nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 60 m2, a także położenie na I piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice, Jordanów) jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 3 183 zł/m2.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Jordanów) wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Duża zaletą oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice, Jordanów) jest także jego eleganckie wnętrze z przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– przedpokój
– łazienka
– kuchnia
– salon
– sypialnia.
Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Jordanów) po częściowym remoncie. W trakcie prac remontowych między innymi położono nowe instalacje (wodną, kanalizacyjną, elektryczną), wstawiono nowe okna PCV oraz drzwi wejściowe.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice, Jordanów) o dużym potencjale aranżacyjnym (możliwość zaadaptowania pomieszczenia strychowego). Praktycznym rozwiązaniem jest także obecność pomieszczenia piwnicznego, a także ogrodu z drewnianym budynkiem. Cena mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice, Jordanów) pozostaje wciąż do negocjacji.

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (040-60)

Kontakt:
e-mail: w.trzcialkowski@wgn.pl

Inne w tej kategorii...