Mieszkanie Wrocław okolice do wynajmu w cenie 1 500 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław okolice na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław okolice urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem a także ciekawą lokalizacją w centrum miasta. Do tego warto dodać wygodny metraż 33 mkw., usytuowanie na parterze oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek liczy 3 kondygnacje. Rynek wtórny. Wystawa okien na południowy zachód. Mieszkanie do wynajmu Wrocław okolice przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– sypialnia
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.
Salon zostanie wyposażony w sofę, meblościankę oraz stolik kawowy, natomiast sypialnia w narożnik i szafy. Część kuchenna wyposażona w lodówkę, piekarnik elektryczny, płytę indukcyjną i zmywarkę. W oknach zamontowane zostaną rolety wewnętrzne.

Atrakcyjna lokalizacja gwarantuje bliskość zarówno dworca PKS, jak i PKP oraz licznych sklepów. Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają rozległe tereny spacerowe. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-621)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...