Mieszkanie Wrocław (okolice) do wynajęcia w cenie 1 800 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice)do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław (okolice). Kolejne zalety to na pewno duży metraż 74,23 mkw., usytuowanie na IV piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi. Budynek wybudowany w 2013 roku o 7 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunkach północny wschód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) nadaje się od razu do zamieszkania.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– przedpokój
– wc
– łazienka z wc
– aneks kuchenny
– loggia.
Podłoga w części kuchennej pokryta jasnym gresem, w pokojach i salonie panelami, natomiast łazienka i toaleta w całości w kafelkach. Aneks kuchenny wyposażony w sprzęt AGD. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) wraz z częściowym umeblowaniem.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł (zwrotna po zakończeniu umowy najmu). Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) znajduje się na spokojnym i bezpiecznym osiedlu budynków wielorodzinnych w przeważającej czteropiętrowej zabudowie. Osoby posiadające samochód na pewno ucieszy znajdujący się przy budynku parking. Nieopodal szkoła, przedszkole, supermarkety, przychodnie lekarskie i gabinety rehabilitacyjne etc.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-651)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...