Mieszkanie Wrocław (okolice) do wynajęcia w cenie 1 800 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice) do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław (okolice). Kolejne zalety to na pewno wygodny metraż 45,01 mkw., usytuowanie na II piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi. Budynek o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku północny zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) nadaje się od razu do zamieszkania.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi::
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon.

Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) z niezbędnym sprzętem wyposażenia w kuchni, jak i pozostałych pomieszczeniach. Warto zaznaczyć, że do mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice) przynależy komórka lokatorska oraz jedno miejsce postojowe przy budynku (w cenie). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód mogą dokupić drugie miejsce postojowe za dodatkową opłatą 170 zł/m-c.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) znajduje się w pobliżu kompletnej infrastruktury w postaci szkoły, sklepów, dyskontów znanych marek etc. Lokalizacja gwarantuje dogodną komunikację do centrum miasta oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) dotychczas nie było wynajmowane. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Preferowany najem okazjonalny. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice).

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15526)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...