Mieszkanie Wrocław (okolice) do wynajęcia w cenie 1 700 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice) do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław (okolice). Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 42,61 mkw., usytuowanie na I piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi. Budynek wybudowany w 2019 roku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku zachodnim. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) nadaje się od razu do zamieszkania.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon widokowy.

Mieszkanie Wrocław (okolice) na wynajem wraz z wszystkimi, niezbędnymi sprzętami wyposażenia kuchni, jak i pozostałych pomieszczeń. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że do mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice) przynależy komórka lokatorska. Mocną zaletą jest także jedno miejsce postojowe przy budynku, wliczone w kwotę najmu. Drugie miejsce postojowe jest za dodatkową opłatą – 170 zł/m-c.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) znajduje się nieopodal szkoły, przedszkola, sklepów, dyskontów znanych marek, osiedlowych sklepów. Dodatkowo okolice gwarantuje sprawną komunikację do centrum oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) znakomicie nadaje się dla singla lub pary. Pierwszy najem. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Preferowany najem okazjonalny. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice).

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław (okolice)oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15529)

e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...