Mieszkanie Wrocław okolice do wynajęcia w cenie 1 400 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław okolice do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz prestiżowa lokalizacja zaledwie parę minut od centrum to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław okolice. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny metraż 36 mkw., usytuowanie na III piętrze oraz rozkładowy układ pomieszczeń. Budynek o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku południowy wschód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław okolice nadaje się od razu do zamieszkania.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajmu Wrocław:
– sypialnia
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Dla komfortu mieszkańców w mieszkaniu na wynajem Wrocław okolice zainstalowana jest klimatyzacja. Do mieszkania do wynajęcia Wrocław okolice przynależy komórka lokatorska w piwnicy. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy miejsca parkingowe pod budynkiem. Bezpieczeństwa wszystkich lokatorów strzeże nowoczesny monitoring. Mieszkanie na wynajem Wrocław okolice znajduje się w pobliżu licznych sklepów oraz terenów spacerowych. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-622)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...