Mieszkanie Wrocław okolice do wynajęcia w cenie 1 300 zł/miesięcznie

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław okolice do wynajęcia. Do najmocniejszy zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław okolice należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku, imponującej, dużej powierzchni 60 mkw. oraz atrakcyjnej cenie. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław okolice znajduje się na czwartym piętrze w budynku o pięciu kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z długiej listy jego zalet. Budynek wybudowany został w 1981 roku. Rynek wtórny. Wystawa okien na południowy wschód. Mieszkanie na wynajem Wrocław okolice gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Duża zaletą mieszkania do wynajęcia Wrocław okolice jest jego malownicza lokalizacja w pobliżu kompletnej infrastruktury (wiele sklepów, bar, zespół szkolno-przedszkolny itp.). Kolejnym atutem jest przemyślany, dobrze rozplanowany rozkład pomieszczeń i pokoi: salon + przedpokój + loggia + łazienka + 2 sypialnie + kuchnia. Wyposażenie wnętrza mieszkania do wynajmu Wrocław okolice do negocjacji z najemcą. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław okolice obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-604)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...