Mieszkanie Wrocław (okolice) do wynajęcia w cenie 1 200 zł/miesięcznie

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław (okolice) do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław (okolice). Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny przy dwóch pokojach metraż 29,52 mkw., usytuowanie na parterze oraz przemyślany rozkład pomieszczeń i pokoi. Kamienica o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) nadaje się od razu do zamieszkania. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim.

Kolejną zaletą oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław (okolice) jest jego znakomita lokalizacja zapewniająca dogodny dojazd do licznych sklepów, restauracji i banków. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców przed nieproszonymi gośćmi jest domofon. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław (okolice): przedpokój + sypialnia + łazienka + salon + aneks kuchenny.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław (okolice) obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 700 zł. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-624)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...