Mieszkanie Wrocław (okolice) do wynajęcia w cenie 1 200 zł/m-c

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Wrocław (okolice) do wynajmu. Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem a także prestiżową lokalizacją w centrum. Do tego warto dodać funkcjonalny metraż 25,44 mkw. oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek pochodzi z 1961 roku i liczy 4 kondygnacje. Rynek wtórny. Wystawa okien na południowy wschód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) znajduje się na parterze i jest przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– łazienka z wc
– salon/sypialnia
– kuchnia
– przedpokój.
Do mieszkania na wynajem Wrocław (okolice) przynależy pomieszczenie piwniczne.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) mieści się przy samym Rynku, nieopodal banków, bankomatów, sklepów etc. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 700 zł. Zachęcam do obejrzenia tego mieszkania do wynajmu Wrocław (okolice).

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-644)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...