Mieszkanie Wrocław (okolice) do sprzedaży w cenie 890 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice) do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (8 476 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na I piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 2011 roku o 4 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 105 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 890 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim stylowym, 2-poziomowym wnętrzem wykończonym zgodnie z najnowszymi trendami. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) poszczycić się może również atrakcyjną lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla. Cena mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zawiera opłatę za miejsce postojowe oraz meble i wyposażenie. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– balkon
– łazienka z wc
– hall
– wc.

Wokół cisza i spokój. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura. Lokalizacja gwarantuje ponadto dogodny dojazd do centrum. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16251)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...