Mieszkanie Wrocław (okolice) do sprzedaży w cenie 590 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław (okolice) do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją lokalizacją w 3-kondygnacyjnym budynku z 2013 roku z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno korzystną ekspozycję okien na północny wschód, funkcjonalną powierzchnię 74,86 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 590 000 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław jest przygotowane do wprowadzenia się nowych domowników. Nie można zapomnieć o atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy (7 881 zł/m2), a także usytuowaniu na I piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław oczarowuje swoim wykończonym w nowoczesnym designie wnętrzem oraz wysmakowaną aranżacją:
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– balkon;
– 2 sypialnie;
– przedpokój;
– salon.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także swoją doskonałą lokalizacją w zielonej, cichej i – przede wszystkim – spokojnej okolicy. Szybko stąd dojedziemy zarówno na S8, jak i na AOW. W zasięgu wzroku mamy również: przychodnie zdrowia, place zabaw, żłobki, galerie handlowe, szkoły, sklepy, markety, dyskontów popularnych sieci, przedszkola, obiekty kultu religijnego, apteki itp. Lokalizacja mieszkania na sprzedaż Wrocław świetnie nadaje się dla amatorów aktywnego wypoczynku.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław adresowane do rodzin z dziećmi, osób starszych, a także wszystkich, którzy chcą mieszkać w komfortowych warunkach i znakomitej lokalizacji. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16382)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...