Mieszkanie Wrocław (okolice) do sprzedaży w cenie 380 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław (okolice, 25 km) do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (4 750 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na wysokim parterze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 1998 roku o 2 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) wynosi 80 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) zamyka atrakcyjna cena 380 000 zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku południe – wschód – zachód.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) poszczycić się może znakomitą lokalizacją w cichej i bezpiecznej lokalizacji, na terenie prestiżowego, zamkniętego i kameralnego osiedla. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) składa się z następujących pomieszczeń: pokój dzienny + loggia + 3 pokoje + kuchnia + łazienka + wc. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) przynależy pomieszczenie piwniczne. Przyszli właściciele będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych pralni, suszarni, dużego pomieszczenia w piwnicy oraz ogromnego strychu.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) adresowane do rodzin z dziećmi. Wokół dużo zieleni, żłobek, przedszkole, szkoła, plac zabaw. Niedaleko stąd do sklepów, aptek, ośrodka zdrowia, banku i poczty. Lokalizacja zapewnia szybkie i dogodne połączenie z Wrocławiem, drogą S8 oraz autostradą A4. Zapraszam na darmową prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem, gwarantujemy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-828)

Kontakt:
e-mail: k.jedrzejewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...