Mieszkanie Wrocław (okolice) do sprzedaży w cenie 262 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice)na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać wygodny jak na trzy pokoje metraż 47,2 mkw., III piętro oraz przemyślany rozkład pomieszczeń. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 5 551 zł. Budynek liczy 5 kondygnacji. Rynek wtórny. Wystawa okien na południe, wschód i zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Prestiżowa lokalizacja w centrum, kompletne umeblowanie, czyste i zadbane wnętrze to to kolejne zalety tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). Lokalizacja gwarantuje wygodne życie bez zbędnej straty czasu na dotarcie do różnych instytucji i obiektów usługowo-handlowych. Nieopodal mieści się szkoła, przedszkole, korty tenisowe i doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku, tj. miejski park. Jeszcze bliżej do tzw. miasteczka ruchu drogowego, gdzie można wypocząć w miłym towarzystwie na ławeczce w otoczeniu przyrody. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– pokój dla dziecka
– przedpokój
– łazienka
– kuchnia  

Zachęcam do kontaktu mejlowego w celu dopytania o szczegóły oferty lub umówienia na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). W przypadku zakupu kredytowego można skorzystać z bezpłatnej pomocy przy ocenie zdolności kredytowej oraz dobrania najkorzystniejszej oferty z wszystkich liczących się banków w Polsce. Współpracujemy z doświadczonymi i etycznie pracującymi pośrednikami.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-650)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Inne w tej kategorii...