Mieszkanie Wrocław (okolice) do sprzedaży w cenie 229 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław (okolice) na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać duży poszukiwany na rynku metraż 73,91 mkw., I piętro oraz wygodny rozkład. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 3 098 zł. Budynek pochodzi z 1950 roku i liczy 2 kondygnacje. Rynek wtórny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) zachwyca swoją cichą i spokojną lokalizacją blisko przedszkola, szkoły, obiektów sportowych, poczty etc. oraz kompletnym umeblowaniem pomieszczeń: salon + 3 sypialnie + kuchnia + łazienka + przedpokój. Dodatkowo do mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) przynależą: strych + piwnica + garaż + warsztat + komórka + udział w działce 10 ar z 20 ar. ogród z krzewami i drzewami: czereśniowym, wiśniowym, jabłoniami oraz winoroślami.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) niezwykle ciepłe i ekonomiczne w eksploatacji. W razie wszelkich pytań (mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice), kredyt na zakup) napisz i zapytaj oraz umów się ze mną na prezentację: e-mail: e.rybczynska@wgn.pl. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości tego mieszkania Wrocław (okolice).

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3094)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...