Mieszkanie Wrocław okolice (Brzeg Dolny) sprzedaż za 329 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław okolice (Brzeg Dolny) sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice (Brzeg Dolny) to wygodne 60 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 5 483 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław okolice (Brzeg Dolny) znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Konkurencyjna cena 329 tys. zł, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław okolice (Brzeg Dolny) usytuowane jest na III piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław okolice (Brzeg Dolny) zachwyca swoim przepięknie odremontowanym wnętrzem. Na ścianach i sufitach położono piękne gładzie, a ja na podłogach płytki i panele. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław okolice (Brzeg Dolny) ogrzewane centralnie za pomocą nowoczesnego, ekonomicznego, 2-funkcyjnego pieca gazowego. W trakcie prac remontowych wstawiono nowe okna w systemie PCV i zamontowano nowe drzwi wejściowe. Wnętrze mieszkania Wrocław do sprzedaży okolice (Brzeg Dolny) tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– przedpokój
– salon
– sypialnia
– garderoba
– kuchnia
– łazienka.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław okolice (Brzeg Dolny) ekonomiczne w eksploatacji. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław okolice (Brzeg Dolny) imponuje swoją doskonałą lokalizacją nieopodal przedszkola, szkoły, placów zabaw, sklepów, marketów, punktów usługowych etc. W otoczeniu zielone, zalesione tereny. Gwarantujemy:
– skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji
– przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą
– obsługę formalnoprawna transakcji
– efektywną i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego. (146-2314)

Kontakt:
e-mail: leszno1.agent2@wgn.pl

Inne w tej kategorii...