Mieszkanie Wrocław Nadodrze do wynajmu w cenie 1 500 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Nadodrze do wynajmu. Oferowane na wynajem mieszkanie Wrocław Nadodrze znajduje się na V piętrze w budynku z 2010 roku. Duża zaletą mieszkania do wynajęcia Wrocław Nadodrze jest również jego funkcjonalny metraż 49,8 m2, bezpieczna lokalizacja w 7-kondygnacyjnym budynku oraz gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz ekspozycję okien na wschód, a także konkurencyjną cenę. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Nadodrze przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących od października 2020 r.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Wnętrze oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław jest umeblowane.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajęcia Wrocław Nadodrze znajduje się w centrum miasta (1,5 km do Rynku). W pobliżu znajdziemy przystanki komunikacji miejskiej. Do dyspozycji nowych najemców tego mieszkania do wynajmu Wrocław dostępna jest praktyczna komórka lokatorska. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.

Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław po wcześniejszym umówieniu wizyty. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15615)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@pgnpress.pl

Inne w tej kategorii...