Mieszkanie Wrocław Nadodrze do sprzedaży w cenie 395 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Nadodrze na sprzedaż. Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Nadodrze znajduje się na III piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku i wycenione zostało na 8 747 złotych za mkw. Duża zaletą mieszkania na sprzedaż Wrocław Nadodrze jest również jego funkcjonalny metraż 45,16 m2 oraz gustowne wykończenie wnętrza. Mieszkania do sprzedaży Wrocław Nadodrze pochodzi z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację w kamienicy oraz ekspozycję okien na północ – wschód – zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Nadodrze przygotowane do zamieszkania przez nowych mieszkańców.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– wc
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia wykończone zostały w bardzo wysokim standardzie z użyciem materiałów najlepszej jakości (np. drewno dębowe).

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Nadodrze zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu http://opelz-blog.de/bokstaven-h/index.html , o co dba m.in. elektryczne ogrzewanie podłogowe. Dużą zaletą mieszkania na sprzedaż Wrocław Nadodrze jest również jego znakomita lokalizacja w pobliżu wyższej uczelni, Rynku, w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Nieopodal znajdziemy park, popularną wśród wrocławian wyspę, dyskonty znanych marek, markety słynnych sieci, piekarnię, aptekę, pocztę, żłobek, przedszkole, szkołę, liceum etc. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Nadodrze.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16196)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...