Mieszkanie Wrocław Maślice sprzedaż za 339 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Maślice do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 50,7 m2 oraz znakomitą lokalizacją. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław Maślice przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na zachód. Budynek o 4 kondygnacjach. Mieszkania na sprzedaż Wrocław Maślice pochodzi z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Mocnym atutem jest korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 686 zł/m2.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Maślice niezwykle komfortowe, wygodne i słoneczne. Właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty podatku PCC. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Maślice przynależy ogród.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Maślice znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji, zaledwie 8 km od wrocławskiego Rynku. To nowe, rozwijające się i poszukiwane przez kupujących osiedle. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + sypialnia + pokój + przedpokój + łazienka. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Maślice przynależy miejsce postojowe oraz komórka lokatorska. Zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Maślice.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16156)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...