Mieszkanie Wrocław Leśnica wynajem za 4 000 zł/m-c

Mieszkanie, 6 pokoi, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław to 130 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na parterze. Budynek o 2 kondygnacjach. Mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel.

Nowi właściciele mieszkania do wynajmu Wrocław mają zagwarantowane prawo wyłącznego korzystania z ogrodu i garażu. Mieszkanie na wynajem Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi na 2 poziomach:
na PARTERZE znajdują się: salon + kuchnia + jadalnia + pokój/garderoba + łazienka z toaletą + wiatrołap + komunikacja
na PIĘTRZE znajdują się: 3 sypialnie + łazienka z toaletą + komunikacja.
Mieszkanie do wynajęcia Wrocław wraz z przynależnymi 3 balkonami.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się w przyjaznej, cichej, spokojnej i przede wszystkim bezpiecznej okolicy. Wokół rozległe tereny zielone (Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy, Park Złotnicki, Park Leśnicki). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15449)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...