Mieszkanie Wrocław Leśnica wynajem za 2 000 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Leśnica wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Leśnica to 51,18 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Leśnica zlokalizowane jest na II piętrze. Budynek z 2017 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie do wynajmu Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajmu Wrocław w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”.

Najmocniejsze atuty oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław Leśnica to znakomita lokalizacja w nowej inwestycji, kompletne wyposażenie i umeblowanie oraz możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym (dodatkowo płatne – 200 zł/m-c). Wnętrze mieszkania Wrocław na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + hol + balkon. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Leśnica na co najmniej 1 rok. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław Leśnica.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15476)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
tel. +48 502 266 024
tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...