Mieszkanie Wrocław Leśnica sprzedaż

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Leśnica do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy, dobry standard materiałów budowlanych, a także znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Leśnica. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 75,9 mkw., usytuowanie na bezpiecznym, drugim piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Budynek oddany do użytku w 2019 roku o 5 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Mieszkanie Wrocław Leśnica do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Leśnica jest także jego usytuowanie na terenie prestiżowej inwestycji z dwoma budynkami wielorodzinnymi, w których znajduje się łącznie 83 lokali. Każde mieszkanie jest wyposażone w balkon, ogród lub taras. Wysokość pomieszczeń wynosi na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości. Taka lokalizacja zapewnia szybki dostęp do punktów usługowych, sklepów, przychodni zdrowia, szkoły, apteki, poczty etc. Miłośnicy aktywnego wypoczynku na pewno docenią rozległe tereny zielone, malowniczą i kameralną okolicę.

Rodziny posiadające samochód mogą nabyć miejsce parkingowe zewnętrzne za 9 500 zł, pojedyncze miejsce w hali garażowej D za 15 500 zł albo/i rodzinne miejsce w hali garażowej D za 22 500 zł. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania Wrocław Leśnica. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław  Leśnica zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-29969)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...