Mieszkanie Wrocław Leśnica na sprzedaż

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Leśnica do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Leśnica należą: dogodna lokalizacja, dobry jakość użytych materiałów budowlanych oraz poszukiwany na rynku metraż 79,99 mkw. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Leśnica znajduje się w budynku o 5 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy jego zalet. Budynek wybudowany został w 2019 roku. Rynek pierwotny. Mieszkanie Wrocław Leśnica do sprzedaży  w standardzie deweloperskim. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Wnętrze mieszkania Wrocław do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie nobilitującej inwestycji, składającej się z dwóch budynków wielorodzinnych, w których znajduje się łącznie 83 lokali. Każde mieszkanie jest wyposażone w balkon, ogród lub taras. Wysokość pomieszczeń wynosi na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości. Na wyciągnięcie ręki znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, przychodnia zdrowia, szkoła, apteka, poczta oraz rozległe tereny zielone. Rodziny z małymi dziećmi na pewno ucieszą wewnętrzne place zabaw. Osoby zmotoryzowane mogą wybierać w trzech opcjach zakupu miejsc parkingowych:
– 9 500 zł miejsce zewnętrzne
– 15 500 zł pojedyncze miejsce w hali garażowej D
– 22 500 zł rodzinne miejsce w hali garażowej D.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania Wrocław Leśnica. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Leśnica gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-30255)

Kontakst:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...