Mieszkanie Wrocław Leśnica na sprzedaż w cenie 457 900 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Leśnica na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w estetycznym, 4-kondygnacyjnym budynku z 2020 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 457 900 zł. Standard deweloperski. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku pierwotnego, funkcjonalna powierzchnia 78,1 m2, a także położenie na III piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 5 863 zł/m2. Wystawa okien na południowy wschód.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Przyszli kupujący nie zapłacą również podatku PCC. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław z 2 przepięknymi tarasami i możliwością dokupienia komórki lokatorskiej lub/i miejsca postojowego w podziemnym garażu.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją cichą, spokojną i zieloną lokalizacją w otoczeniu parków i lasów (Park Leśnicki, Krajobrazowy Park Doliny Bystrzycy, Park Złotnicki). Polecamy i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Oferujemy także pomoc w doradztwie kredytowym i uzyskaniu finansowania na jego zakup.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3265)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...