Mieszkanie Wrocław Leśnica do wynajęcia w cenie 2 000 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Leśnica na wynajem. 51,18 metra kwadratowego wynosi powierzchnia tego mieszkania do wynajmu Wrocław Leśnica. Zaprezentowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Leśnica znajduje się na drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2017 roku o czterech kondygnacjach. Mieszkanie na wynajem Wrocław Leśnica przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących. Właściciel preferuje zajem na co najmniej 12 miesięcy.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Leśnica składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– hol
– 2 sypialnie
– łazienka.
Wnętrze całkowicie wyposażone i umeblowane.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Leśnica objęte cenionym i słynnym programem „0% prowizji od najmującego”. Długą listę zalet mieszkania do wynajęcia Wrocław Leśnica zamyka atrakcyjna lokalizacja w nowej inwestycji. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano opcję wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym (dodatkowo płatne – 200 zł/m-c). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Leśnica.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15476)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
tel. +48 502 266 024
tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...