Mieszkanie Wrocław Leśnica do sprzedaży w cenie 448 569 zł

Mieszkanie, cztery pokoje, Wrocław Leśnica do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Leśnica należą: dogodna lokalizacja i dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku, imponującej, dużej powierzchni 75,9 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 5 910 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Leśnica znajduje się na II piętrze w budynku o pięciu kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Budynek wzniesiony w 2019 roku. Rynek pierwotny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Leśnica w standardzie deweloperskim.

Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy opcja zakupu miejsca parkingowego zewnętrznego za 9 500 zł, pojedynczego miejsca w hali garażowej D za 15 500 zł albo/i rodzinnego miejsca w hali garażowej D za 22 500 zł. Malownicza, atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław Leśnica znajduje się w pobliżu rozległych terenów zielonych, a także wielu punktów usługowych, sklepów, przychodni zdrowia, szkół, aptek, poczty itp. To wyjątkowo elitarna lokalizacja.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Leśnica w ramach znanego programu „0% prowizji od kupującego”. Oznacza to, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wysokość pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Leśnica wynosi 260 cm. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon + przedpokój + 3 sypialnie + łazienka + kuchnia.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Leśnica, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego na jego zakup. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Leśnica gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-29969)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Inne w tej kategorii...