Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 7 500 zł/m-c

3-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 76,31 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie Wrocław do wynajęcia przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu Wrocław do wynajmu: salon + aneks kuchennym + 2 sypialnie + łazienka + garderoba. Mieszkanie Wrocław na wynajem kompletnie umeblowane i wyposażona w sprzęt najwyższej klasy. Dużą zaletą mieszkania Wrocław do wynajęcia jest wygodny, 20-metrowy taras z widokiem na zielone podwórze. W podwórzu plac zabaw dla dzieci i miejsce do grillowania.

Przyszli właściciele mieszkania do wynajmu Wrocław będą mogli korzystać z sauny, fitnessu, 2 miejsc garażowych oraz komórki. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest całodobowa ochrona. Mieszkania Wrocław do wynajmu adresowane do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób, które cenią komfort i spokój.

Informacje dotyczące mieszkania Wrocław na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15383)

Kontakt:
Tel. +48 502 266 020
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...