Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 7 500 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław wynajem.Powierzchnia mieszkania to 76,31 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na pierwszym piętrze. Budynek o pięciu kondygnacjach. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław dedykowane najbardziej wymagającym klientom, którzy oczekują wysokiego standardu i dobrej jakości materiałów wykończeniowych.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław znajduje się w ekskluzywnym kompleksie apartamentowym, gdzie nowi najmujący będą mogli korzystać z sauny, gabinetu fitness, dwóch miejsc garażowych oraz komórki. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa profesjonalna agencja ochrony.

Mocnym punktem mieszkania do wynajmu Wrocław jest jego widokowy, ogromny taras, skąd rozpościera się widok na zieleń. W podwórzu mieści się plac zabaw dla dzieci oraz specjalnie wydzielone miejsce do grillowania. Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław tworzą:
– salon
– garderoba
-aneks kuchennym
– łazienka
– 2 sypialnie
Wszystkie pomieszczenia i pokoje mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały całkowicie umeblowane i wyposażona w sprzęt renomowanych,światowych producentów. Mieszkanie do wynajmu Wrocław gotowe do zamieszkania. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji,zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja,elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15383)

Kontakt:
Tel. +48 502 266 020
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...