Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 7 200 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki wynajem. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Krzyki zlokalizowane jest na IV i V piętrze. Budynek o 6 kondygnacjach z rynku wtórnego z 2009 roku. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki to 107 metra kwadratowego. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki gotowe do wprowadzenia się nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki w układzie 2-poziomowym z 2 balkonami i ogromnym tarasem na dachu:
POZIOM 1: kuchnia + jadalnia + spiżarnia + pokój + balkon + łazienka z wc + przedpokój
POZIOM 2: open space + sypialnia + balkon + garderoba + łazienka z wc
DACH: taras o pow. 150 m2 (doskonałe miejsce do odpoczynku po pracy, czytanie ulubionych książek, uprawianie jogi, organizacji kameralnych spotkań).
Dużą zaletą mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki jest zapierający dech w piersiach widok na zieleń i okolicę.

Mocnym punktem jest lokalizacja mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki, gdyż znajduje się ono nieopodal dwóch znanych i lubianych przez wrocławian parków, terenów zielonych, sprzyjających odpoczynkowi i rekreacji (parki, ścieżki spacerowe, rowerowe, rzeka, otwarta niedawno plaża miejska), a także dobrych restauracji, licznych sklepów spożywczych, punktów usługowych i handlowych. Lokalizacja zapewnia również znakomite skomunikowane z centrum miasta, w niedalekiej odległości od Bielan Wrocławskich i A4, z dogodnym dojazdem na lotnisko.

Warto podkreślić również, że mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki wykończone zostało w bardzo wysokim standardzie przy wykorzystaniu najlepszych jakościowo materiałów. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki adresowane do najbardziej wymagających klientów a w szczególności osób szukających prestiżu, luksusu, komfortu, przestrzeni i pięknych, funkcjonalnych wnętrz. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy możliwość wynajęcia garażu podziemnego (450 zł/m-c) lub parkowania z ogólnodostępnych miejsc parkingowych. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 14 400 zł. Zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-606)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
tel. +48 71 313 54 02
tel. +48 570 570 202

Inne w tej kategorii...