Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 6 500 zł/m-c

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Krzyki wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki to 100 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Krzyki zlokalizowane jest na dwóch poziomach. Budynek z o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki gotowe do zamieszkania.

Atrakcyjna lokalizacja a spokojnym, zielonym osiedlu, duży taras o pow. 40 m2, dobry standard wykończenia wnętrza oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym to najmocniejsze zalety tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki. Warto w tym miejscu podkreślić niezwykle funkcjonalny rozkład pomieszczeń z podziałem na 2 poziomy:
POZIOM I:
– kuchnia
– salon
– taras
– wc
– przedpokój
POZIOM II:
– 3 pokoje
– łazienka z wc.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem bądź na prowadzenie działalności komercyjnej (kancelarii prawnej, firm z branży IT, finansowych, biur rachunkowych etc.). Lokalizacja gwarantuje szybki i dogodny dojazd do centrum miasta, dworca PKP, Bielan Wrocławskich i A4.

Mieszkanie do wynajmu dedykowane osobom lubiącym korzystać z dobrodziejstw dostępnej infrastruktury miejskiej oraz ceniących uroki życia na kameralnym osiedlu. Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-608)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
tel. +48 71 313 54 02
tel. +48 570 570 202

Inne w tej kategorii...