Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki wynajem. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Krzyki zlokalizowane jest na II piętrze. Budynek o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki to 43,1 metra kwadratowego. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Mieszkanie na wynajem Wrocław w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”.

Wnętrze mieszkania Wrocław do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na wynajem Wrocław Krzyki są wyposażone w niezbędne sprzęty. Na straży bezpieczeństwa wszystkich lokatorów czuwa zaawansowany monitoring. Warto podkreślić również, że do mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki przynależy miejsce postojowe w podziemnym garażu. Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury ze sprawną komunikację do Centrum i terenów rekreacyjnych zamyka długą listę zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 700 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15485)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...