Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 2 250 zł/m-c

2-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 44,94 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie Wrocław krzyki do wynajmu objęte zostało programem „Wynajem bezpośredni – najemca nie płaci prowizji”, co oznacza, że całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko wynajmujący.

Wnętrze mieszkania Wrocław Krzyki na wynajem niezwykle komfortowe i wykończone w wysokim standardzie. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia jest kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD i RTV. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem znajduje się nieopodal wszystkich, niezbędnych usług oraz rozległych terenów rekreacyjnych. Wokół cisza, spokój. Dużo zieleni. Miejsce postojowe przed budynkiem. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Krzyki wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania Wrocław Krzyki na wynajem.

Informacje dotyczące mieszkania Wrocław Krzyki na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania Wrocław Krzyki do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15375)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...