Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław to 39 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na V piętrze. Budynek z 2018 roku o 6 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach południowy zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców.

Mocnym atutem oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław są dwa miejsca parkingowe, nowoczesny design wnętrza, estetyka wykończenia oraz dobrej jakości materiały wykończeniowe. Mieszkanie na wynajem Wrocław w ramach programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko wynajmujący (właściciel).

Atrakcyjna lokalizacja na nowym osiedlu, w sąsiedztwie licznych sklepów i punktów usługowych to kolejna z zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Do przystanków komunikacji miejskiej jest zaledwie kilka kroków. Mieszkanie do wynajmu Wrocław dedykowane dla pary lub jednej osoby. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu na wynajem Wrocław są kompletnie umeblowane. Właściciel dopuszcza jednak możliwość doposażenia lub przearanżowania wg sugestii przyszłego najemcy. Mieszkanie na wynajem Wrocław dotychczas nie było przez nikogo zamieszkałe.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + łazienka + sypialnia + salon + balkon + kuchnia. Opcjonalnie najem miejsca garażowego w cenie najmu 150 zł/m za 1 miejsce (w ofercie są 2 miejsca postojowe). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja – ok. 2 500 zł. Właściciel preferuje podpisanie umowy najmu u notariusza (najem okazjonalny).

Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15448)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Inne w tej kategorii...