Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Krzyki wynajem. Oferowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na piątym piętrze sześciokondygnacyjnego budynku z 2018 roku. Powierzchnia mieszkania Wrocław Krzyki na wynajem to 39 metrów kwadratowych. Wystawa okien na południowy zachód. Właściciel wymaga podpisania umowy najmu u notariusza na tak zwany najem okazjonalny.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław kompletnie umeblowane oraz wyposażone:
– kuchnia
– przedpokój
– balkon
– łazienka
– salon
– sypialnia.

Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje najem miejsca garażowego 150 zł/m-c/1 miejsce (w ofercie są dwa miejsca postojowe). Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki zaprojektowane w nowoczesnym stylu przy wykorzystaniu dobrej jakości materiałów. Wysoki standard. Mieszkanie na wynajem Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących. Mieszkanie do wynajmu Wrocław w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”.

Kolejną zaletą mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki jest jego znakomita lokalizacja na terenie nowego osiedla. Na wyciągnięcie ręki znajdują się sklepy i punkty usługowe. Blisko do przystanków komunikacji miejskiej. Mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki adresowane do pary lub singla. Właściciel dopuszcza możliwość doposażenia lub przearanżowania zgodnie z sugestiami przyszłego najemcy. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki dotychczas nie było przez nikogo zamieszkałe ani wynajmowane. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Krzyki obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,5 tysiąca złotych.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15448)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Inne w tej kategorii...