Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 1 950 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław wynajem.Powierzchnia mieszkania to 40 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na I piętrze. Kamienica z 1930 roku o 3 kondygnacjach.Ekspozycja okien w kierunkach: wschód – zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław przygotowane od razu do zamieszkania.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte zostało programem „0%prowizji od najmującego”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa właściciel. Mieszkanie na wynajem Wrocław składa się z następujących pomieszczeń: kuchnia + salon +sypialnia + łazienka + przedpokój. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław wyposażone zostało w pralkę,lodówkę, kuchenkę, telewizor, odkurzacz, umeblowanie widoczne na zdjęciach.

Atrakcyjna lokalizacja to kolejna z zalet tego mieszkania do wynajmu Wrocław. Mieszkanie na wynajem Wrocław znajduje się nieopodal znanego centrum handlowego, dyskontów znanej sieci, wyższej uczelni, szkoły, przedszkola. Lokalizacja gwarantuje znakomity dostęp do komunikacji publicznej. Cena mieszkania do wynajęcia Wrocław podlega indywidualnej negocjacji. Wszystkie media miejskie.

Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią wiele miejsc parkingowych przed budynkiem. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.(010-3506)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...