Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 1 950 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław wynajem.Powierzchnia mieszkania to 40 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na pierwszym piętrze. Budynek z 1930 roku o trzech kondygnacjach. Wystawa okien na wschód – zachód. Mieszkanie na wynajem Wrocław z łatwym dostępem do wielu miejsc parkingowych, co na pewno ucieszy rodziny posiadające samochód lub kilka pojazdów. Cena mieszkania do wynajmu Wrocławdo negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Wszystkie media miejskie.

Mocnym atutem mieszkania na wynajem Wrocław jest na pewno jego znakomita lokalizacja w sąsiedztwie znanego centrum handlowego, dyskontów, wyższej uczelni, szkoły oraz przedszkola.Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław prezentuje się następująco:
– kuchnia
-przedpokój
– salon
– łazienka
-sypialnia.
Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyposażone w pralkę, lodówkę, kuchenkę, telewizor, odkurzacz oraz widoczne na zdjęciach umeblowanie. Mieszkanie na wynajem Wrocław objęte słynnym programem „0%prowizji od najmującego” Mieszkanie do wynajmu Wrocławgotowe od razu do zamieszkania.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja,elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3506)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...