Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 1 750 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Krzyki wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław to 44 metry kwadratowe. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest w trzykondygnacyjnym budynku z 1988 roku. Wystawa okien na południowy zachód.

Mieszanie do wynajmu Wrocław Krzyki dedykowane głównie parom, osobom pracującym oraz studentom, którzy szukają komfortowych warunków. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki wraz miejscem w podziemnym garażu oraz komórką lokatorską (w cenie). Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki gotowe do wprowadzenia się.

Znakomita lokalizacja na terenie spokojnego, bezpiecznego i kameralnego osiedla to kolejna z zalet tego mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki. Nieopodal znajduje się zielony skwer wypoczynkowy z placem zabaw, liczne markety spożywcze, restauracje, punkty usługowe itp. Dobry dojazd do autostrady A4.

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
– balkon
– salon
– przedpokój
– sypialnia
– łazienka z wc
– kuchnia
Pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław Krzyki są całkowicie umeblowane oraz wyposażone w niezbędne, nowoczesne urządzenia. Zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki. (155-553)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 570 570 202

Inne w tej kategorii...