Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 1 690 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki wynajem. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Krzyki zlokalizowane jest  w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego z 1998 roku. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki to 44 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunku południowo zachodnim. Mieszkanie na wynajem Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujący.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie cichego i kameralnego osiedla to pierwsza z zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki. Nieopodal markety spożywcze, restauracje, punkty usługowe oraz przystanek autobusowy. Lokalizacja gwarantuje znakomity dojazd do autostrady A4. Kolejną zaletą jest na pewno umeblowane i wyposażone wnętrze. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + balkon + przedpokój.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajmu Wrocław Krzyki są bardzo czyste i zadbane. Ściany świeżo odmalowane, na podłogach w pokojach drewniany parkiet oraz płytki w pozostałych pomieszczeniach, okna PVC. Ogrzewanie miejskie (mieszkanie bardzo ciepłe).

Do mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki przynależy komórka lokatorska.  Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest ogrodzony charakter osiedla z wejściem na kod dostępu do budynku. Wewnątrz osiedla znajduje się zielony skwerek wypoczynkowy z placem zabaw wyłącznie do dyspozycji mieszkańców.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki doskonale nadaje się dla pary, osoby pracującej lub studenta, wymagającego komfortowych warunków do nauki. Co ważne – mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki przyjazne również właścicielom małych zwierząt. Rodziny posiadające samochód i osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno opcja najmu garażu w cenie 150 zł/m-c. Zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-590)

Kontakt:
tel. +48 570 570 202
tel. +48 71 313 54 02
e-mail: a.tchorz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...